współpraca - Turystyczna Karta Mazowsza Zachodniego

Idź do spisu treści

Menu główne

współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy lokalne instytucje, podmioty gospodarcze oraz pozostałe organizacje, które działają na obszarze Mazowsza Zachodniego (Miasto Żyrardów, Miasto i Gmina Grodzisk Mazowiecki, Miasto i Gmina Mszczonów, Gmina Żabia Wola, Gmina Radziejowice, Gmina Puszcza Mariańska, Gmina Wiskitki oraz okolica). Udział w programie jest całkowicie darmowy i wymaga od Partnerów Projektu przekazania jedynie zniżek na oferowane usługi i produkty (w obiektach noclegowych, gastronomicznych, sportowo-rekreacyjnych, kulturalno-rozrywkowych czy paraturystycznych).
W wielu atrakcyjnych miejscowościach i regionach w Polsce coraz częściej można usłyszeć o turystycznych kartach, które są innowacyjnymi projektami wspierającymi lokalną przedsiębiorczość, budującymi pozytywny ich wizerunek. Pomysłodawcą i organizatorem wprowadzenia Turystycznej Karty Mazowsza Zachodniego jest Lokalna Organizacja Turystyczna Mazowsza Zachodniego – organizacja pozarządowa, której głównym celem jest promocja turystyczna regionu oraz integracja środowiska branżowego.
Turystyczna Karta to rodzaj imiennej karty budującej jednolity produkt wizerunkowy branży turystycznej na Mazowszu Zachodnim. To również doskonała możliwość na pozyskanie nowego grona klientów oraz promocję firmy.
Organizator Projektu – LOT MZ -  zobowiązuje się do pokrycia wszelkich kosztów związanych z wyprodukowaniem kart. Firmy uczestniczące w projekcie otrzymają także wsparcie marketingowe, oznakowanie punktu, wyszczególnienie w materiałach promocyjnych oraz na stronie internetowej.

Pamiętaj – klient wybiera te produkty i usługi, które oferują mu najwięcej korzyści!

Szczegółowa oferta do pobrania TUTAJ.


Serdecznie zapraszamy do
współpracy!
Lokalna Organizacja Turystyczna Mazowsza Zachodniego


W przypadku woli nawiązania współpracy z LOT MZ w sprawie przystąpienia do projektu prosimy o kontakt z Panią Dagmarą Fiszer – Dyrektor Biura LOT MZ, tel.: 535 924 888, e-mail: biuro@lotmz.org lub d.fiszer@lotmz.org


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego